En

FİRMA PROFİLİ

Hyperion İşleme Teknolojileri, talaşlı işlem uygulamaları için özel takma uçlu veya yekpare kesici takımların tasarımında ve üretiminde lider bir firmadır. Müşterilerinin gereksinimlerine göre özel takımların geliştirilmesi ve üretimi Hyperion İşleme Teknolojilerinin uzmanlık alanıdır. Günümüzün en zorlu uygulamalarında Hyperion İşleme Teknolojilerinin sağladığı işleme çözümleri ile verimliliği artırın ve takım maliyetlerini azaltın.

Hyperion çalışanları olarak, müşterimizin gereksinimlerini karşılamak ve ihtiyaçlarını gidermek, işlem süreçlerini takip etmek, ürünlerin teslimatlarını kusursuzca sağlamak ve hizmetleri sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini elde etmekten sorumluyuz. Ofisimizden veya ofisimiz dışında, tüm çalışanlarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlarken, yaptığımız her işte sıfır kusur oranı için gayret gösteriyoruz.

Hyperion ürünleri, geniş bir müşteri hizmetleri politikası ile desteklenen, kendine güvenen ve teknik bir satış ekibi tarafından desteklenmektedir.

 

TÜM TAKIM PARAMETRELERİNİN EN İYİ KOORDİNASYONU

Hyperion Kesici Takımları, PCD / CBN özel takımlarda, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve değerli müşterileri sayesinde en verimli çözümleri sunabilir. Özellikle otomotiv, savunma ve mutfak sanayiindeki çözümleriyle öne çıkan firmamız, PCD / CBN özel takımları genel olarak kullanan tüm şirketlerin tedarikçisi olabilir. Destek personellerimiz, işinizi ilerletmek için ihtiyaç duyduğunuz, "Hyperion" ürün desteğini ve ürün bilgisini sağlamak adına her daim yanınızdadır.

ÖZEL PCD/CBN TAKIMLAR

PCD / CBN özel takımları, standart karbür takımlara göre işlem hassasiyeti ve uzun takım ömrü ile talaşlı imalat işlemlerinde bir adım önde olmanızı sağlar. Operasyon süreleri, işlem için özel ölçü ve geometriler ile kısaltılırken; takım ömrü, uzatılır. Hyperion özel takım çözümleri ile, bu alanda etkin tasarım ve kolay kullanım ile işleme maliyetlerinizi azaltır. 

Teknik Destek Ekibi

Destek ekibimiz, işleriniz için gereken Hyperion ürünleri ile ilgili her türlü desteği ihtiyacınız olan her zaman vermeye hazırdır

Destek ekibimiz, işleriniz için gereken Hyperion ürünleri ile ilgili her türlü desteği ihtiyacınız olan her zaman vermeye hazırdır.

Bize Ulaşın

Kataloglarımız

Download and inspect our high quality brochures about Hyperion products

Hyperion gamındaki tüm ürünlere ait kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Ürünler

İLETİŞİM

  • Hyperion İşleme Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
  • Mail E-Mail
  • Phone +90.216.909.72.64
  • Mobil +90.535.216.99.57
  • Mobil +90.535.622.09.69
  • Map  Kozyatağı Mah. Can Sk. 7/B Kadıköy/Istanbul/Turkey